Rewitalizacja Burloch Arena

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ.1 – 16.11.2013r.

Jak dotychczas została wkopana tylko część drewnianych słupów mających służyć jako oparcie dla ogrodzenia placu budowy.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY cz.2 – 20.11.2013r.

Kolejna część zdjęć z placu budowy.
Teren został ogrodzony płotem (ale jeszcze niecałkowicie, da się przejść), no i zaczęto wybierać i wywozić ziemię. W końcu widać, że coś się dzieje:)

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ.3 – 26.11.2013r.

Jak widać prace idą cały czas do przodu, znacząco powiększyła się już „dziura w ziemi”, oraz zaczęto wywozić ziemię z wału od strony północnej, w miejscu gdzie ma powstać trybuna uraz droga dojazdowa do lodowiska.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ.4 – 4.12.2013r.

Co nowego na placu budowy? Rampa, ostatni element mini skate parku który parę (paręnaście?) lat temu został postawiony wokół bieżni, zmieniła swoją lokalizację. Oprócz tego zupełnie został już wywieziony wał ziemny, stojący od północnej strony, blisko ogródków działkowych. Nadal trwają prace przy wybieraniu i wywożeniu ziemi z boiska. To chyba na razie wszystkie widoczne zmiany.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 5 – 16.12.2013r.

Minął już pierwszy miesiąc prac nad rewitalizacją naszego Orzegowskiego obiektu. Co nowego? Wywieziona została wykopana z murawy ziemia, po wywiezieniu wału zaczęto przygotowywać teren pod budowę drogi dojazdowej do lodowiska i wykopano już część terenu pod rury kanalizacji deszczowej.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 6 – 3.01.2014r.

Prace cały czas trwają, zima jest dla wykonawcy łaskawa.
Widać już gdzie dokładnie znajdzie się droga dojazdowa do lodowiska, wykopana „dziura w murawie” została wyrównana, a na płocie lodowiska pojawiła się wizualizacja zrewitalizowanego Burlocha. Oby tak dalej!

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 7 – 17.02.2014r.

Trzy miesiące temu rozpoczęły się prace na Burlochu, jednak z powodu krótkiego ‚ataku zimy’ musiały na trochę być wstrzymane. Wszystko zostało już wznowione, jednak aby ułożyć sztuczną murawę potrzeba temperatury minimum +5 stopni przez całą dobę, więc musimy liczyć na dalsze ocieplenia.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 8 – 10.03.2014r.

Wiosna nadchodzi, prace na Burlochu trwają. Ułożony jest już drenaż pod murawę, zaczęto kłaść kolejne warstwy.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 9 – 05.04.2014r.

Kładzione się kolejne warstwy pod murawę, utwardzana jest droga dojazdowa, widać, że pracę posuwają się do przodu.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 10 – 17.04.2014r.

Wszystko posuwa się do przodu. Utwardzana jest nawierzchnia pod tor rolkarski, widać dokładnie zarys drogi dojazdowej do lodowiska, oraz powstały już miejsca pod parkingi. Przywieziono podkłady pod sztuczną murawę oraz podstawy pod ledowe oświetlenie toru.
Można byłoby również pomyśleć o utwardzeniu parkingu przed halą. Po deszczu żeby wsiąść do samochodu trzeba wejść po kostki w wodę.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 11 – 28.04.2014r.

Mamy już drogę przeciw pożarową.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 12 – 30.04.2014r.

Kładzenie kolejnej warstwy pod sztuczną murawę.

REWITALIZACJA BURLOCH ARENY CZ. 13 – 9.05.2014r.

Rozwijanie sztucznej trawy na Burlochu.

PARTNERZY