Wydarzenia z areny

Aktualności

Zdjęcia z posta użytkownika Burloch Cafe
Zapraszamy 🔥👍🍺


Co ciekawego można znaleźć w Rudzie Śląskiej? Na to pytanie odpowiedzieli Nina i Łukasz w programie Na Dwóch Kołach w Telewizja TVS . Oczywiście nie mogło zabraknąć toru rolkowego Burloch Arena 🛼🚴‍♂️ Zapraszamy do obejrzenia całego odcinka. Link ⬇️ https://tvs.pl/tv/na-dwoch-kolach-rowerem-na-podboj-nieodkrytej-rudy-slaskiej/


Wybrani zostali kolejni wykonawcy inwestycji w ramach tegorocznego rudzkiego budżetu obywatelskiego. Już wkrótce prace rozpoczną się m.in. na terenie Burloch Areny (wielofunkcyjne boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę, plac zabaw oraz pumptrack) czy też w obrębie kilku placówek oświatowych (SP nr 4, MP nr 9, MP nr 20). Dwa projekty będą realizowane na terenie Bykowiny (ciąg pieszy na obszarze między ulicami Górnośląską, Grzegorzka i Zgrzebnioka oraz skwer między ul. Katowicką i Siekiela), dwa kolejne w dzielnicy Wirek (zagospodarowanie terenu przy ul. Jankowskiego 6 oraz budowa profesjonalnego wybiegu dla psów „Psia Heca”).

Telewizja TVS - Na Dwóch Kołach — pt. 18:20 | sb. 09:55 | wt. 22.25
Piszą o nas ♥️

Telewizja TVS - Na Dwóch Kołach — pt. 18:20 | sb. 09:55 | wt. 22.25
Taki obiekt obiekt na Śląsku to strzał w 10 🎯 Burloch Arena to: zadaszone lodowisko ⛸ korty tenisowe 🎾 tor rolkarski 🛼 boisko do rugby 🏉 boiska do piłki nożnej ⚽️ hali sportowej dla zapaśników 🤼 A to wszystko do Waszej dyspozycji 🔥 RUDA Śląska wciąż zaskakuje nas zielono i energetycznie 🍀💚 więcej ⤵⤵⤵ 🚴‍♀️ Na Dwóch Kołach — pt. 18:20 | sb. 09:55 | wt. 22.25 #TVS #roweryelektryczne #rowery #podróże #śląskie Na Dwóch Kołach Overfly - rowery elektryczne

Zdjęcia z posta użytkownika Jenel Fight Club
Wczoraj braliśmy udział w festynie połączonym z dniem dziecka w Rudzie Śląskiej Orzegowie na Burloch Arena 🤙 Ogólnie wyszło mega fajnie , dużo dzieci którym nie przeszkadzały zabawy nawet w 40 stopniowym słońcu 👌 Dziękujemy Straży Pożarnej za ochłodzenie życia w ten upalny dzień i w szczególności kibicom Górnik Zabrze S.A. Z Rudy śląskiej za zaproszenie na to wydarzenie ✌️🤙 LAVA - lunch&kawa Polski Związek Kickboxingu Blink Tattoo Alibi Studio - trening personalny i przygotowanie motoryczne We Love Pizza & Burgers SupleExpress Pretorian Kamil Jenel Sklep "Szlajfka" ALFA AKTIV Sport Spartan - Producent Profesjonalnego Sprzętu do Sportów Walki


Pani Grażyna Dziedzic już tego nie przeczyta ,ale to nasz obowiązek by w tym akurat miejscu Jej podziękować .Nie tylko za 12 lat niestrudzonej pracy na rzecz miasta, ale za to co po sobie pozostawiła. Wśród wielu dokonań Burloch Arena to wyjątkowo głęboki ślad odciśnięty przez panią prezydent. To było jej oczko w głowie od samego początku , kiedy to padł pomysł utworzenia takiego ,dziś już to wiemy, unikatowego ,osobliwego i zupełnie oryginalnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Wsłuchując się w głos tutejszych środowisk sportowych , bez wahania podjęła decyzję w sprawie gruntownej modernizacji mocno już wysłużonego stadionu na Burlochu. Jak się potem okazało ,to był strzał w dziesiątkę. Boisko do rugby ze sztuczną ,najwyższej klasy nawierzchnią ,unikalny w skali nawet całego kraju betonowy tor rolkarski ,zadaszony obiekt z uniwersalnymi funkcjami, zimą lodowiska ,a w pozostałym okresie kortów tenisowych, tor rowerowy spełniający również funkcję trasy biegowej ,tor saneczkarski , zaplecze sportowe z szatniami ,wypożyczalnią sprzętu i sanitariatami .Do tego restauracja ,parkingi ,a wszystko to w otaczającej zewsząd obfitej zieleni . Ale to nie tylko wymienione obiekty przyczyniają się do tego co stanowi dziś o fenomenie tego miejsca. Od samego początku czyli od 21 czerwca 2014 roku kiedy stadion przekazano mieszkańcom naszego miasta po dziś dzień cieszy się on ogromną frekwencją .Znakomicie wykorzystywany jest zarówno przez funkcjonujące tu sekcje sportowe jak i przez amatorów sportu rekreacyjnego .Aktywność fizyczną użytkowników Burloch Areny obserwujemy od wczesnego ranka po późnego wieczoru , a czasem i nocy. Trudno zliczyć ilu przewinęło się tu w ostatnich latach użytkowników tego obiektu i to nie tylko tych z naszego miasta, ale i z wielu innych regionów kraju. Jak wiele tu odbyło się masowych wydarzeń , często również z udziałem gości zagranicznych. Trudno też zliczyć jak często ten obiekt odwiedzała ś.p.Grażyna Dziedzic .Nie tylko jako przedstawiciel Urzędu Miasta , nie tylko jako sympatyk tutejszych klubów sportowych , uczestnicząc w wydarzeniach sportowych z ich udziałem ,ale też jako jedna z wielu osób , które przychodziły tu popracować nad swoją tężyzną fizyczną.Uwielbiała przebywać w tym miejscu i nigdy nie ukrywała ,że jest z niego dumna. W tym szczególnym czasie pożegnania naszej pani prezydent ,okażmy Jej naszą wdzięczność ,doceńmy Jej osobisty wkład w utworzenie miejsca z którego tak chętnie korzystamy i które na dobre stało się wizytówką naszego Miasta. Pani Prezydent DZIĘKUJEMY !!!

Zdjęcia z posta użytkownika Burloch Arena
W każdy wtorek o 18:00 jest szansa dołączyć do zespołu Diablic lub Gryfów!


🔥🔥🔥🔥🔥


Ruda Śląska może być dumna! Kamil Grabara bramkarz FC København świeżo upieczony mistrz Danii i Kuba Kamiński niedawno wraz z Lechem zdobywca mistrzostwa Polski. Obaj RUDZIANIE!! Dziś razem w składzie reprezentacji Polski w pierwszym meczu w Lidze Narodów przeciwko drużynie Walii. Kuba wchodzi na boisko przy stanie 0-1, najpierw zdobywa pierwszego w swej karierze gola w reprezentacji Polski, potem przy jego znacznym udziale zdobywamy drugiego gola i wygrywamy 2-1! W niedzielę Jakub Kamiński ma swoje 20 urodziny .Lepszego prezentu nie mógł sobie sprawić!!

Zdjęcia z posta użytkownika Burloch Arena
Orzegów zaprasza na Burloch wieczorową porą!!! Obiekt jest oświetlony i bezpłatny, posiada dogodne miejsca parkingowe. Zapraszamy 🔥👍


Kto zdarł sobie tam kolana? ❤️


Nowe ujęcie 🔥 Miłego wieczoru 👊


Miłego dnia ☀️🖐

Quiz Orzegowski - co wiesz o Burlochu
https://www.quizme.pl/q/jurpo/quiz-orzegowski-co-wiesz-o-burlochu Zwykle tego rodzaju sprawdziany wiedzy o Orzegowie pojawiają się wyłącznie na stronie orzegowskiej . Tym razem, ponieważ ten akurat quiz w całości dotyczy Burlocha wręcz nie wypadało by go nie umieścić na tym profilu. Spróbuj swych sił i pochwal się wynikiem (jeżeli masz czym 😉) Nawet jak ci nie pójdzie to przynajmniej w przyszłości korzystając z obiektów Burloch -Areny będziesz wzbogacony już o pewną wiedzę o tym miejscu i jego historii.


19 latek z Orzegowa Jakub Kamiński dziś wraz ze swoim klubem Lechem Poznań zdobywa tytuł MISTRZA POLSKI !!! Przed Kubą ostatni mecz w polskiej ekstraklasie .Od 1 lipca zaczyna nowy rozdział w swojej karierze w klubie Bundesligi VFL Wolfsburg ,z którym podpisał wcześniej kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2026/27. Gratulacje !!!! i Powodzenia !!!!

Orzegowski Quiz Wielkanocny
Niezastąpiony Jerzy Porada przygotował bardzo wymagający quiz Orzegowski😀 Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy 👍


Czyżby Wiosna?👍🔥 Czekamy na Was na Orzegowie 👊


Dzisiaj Święto zapasów 😀👍🔥


Zapraszamy w sobotę na pierwszy ten wiosny ligowy mecz Gryfów 🔥🔥🔥 Tor rolkarski od godziny 13:30 do zakończenia meczu będzie zamknięty.


Kwiecień plecień, bo przelata trochę zimy, trochę lata👍

Zawartość nie jest teraz dostępna
Nasze Zapaśniczki z medalami Mistrzostw Europy 👍 Gratulacje👏

Zapytaj o szczegóły

Skorzystaj z naszej pomocy

Napisz do nas

Nasi partnerzy